Září 2009

Historie

28. září 2009 v 12:06 | Mishka |  Mando Diao

Mando Diao


je indie rocková kapela ze Švédska založena v Borlänge. Název podle členů skupiny nemá žáden význam, zjevil se ve snu jednoho z muzikantů - Björna Dixgårda


Počátky Mando Diao zahají od roku 1995, kdy Björn Dixgård hrál v kapele Butler, která se ale brzy rozpadla.O čtyři roky později se Björn Dixgård a Gustaf Norén - pozůstalá část Butler - rozhodli pokračovat v muzice a založit kapelu. Zamkli se v domě a na šest měsíců a tvořili a tvořili... Pod změněným názvem začli vystupovat v klubech v rodném Borlänge. Krátce potom se jimi začli zajímat EMI, z čehož vykvetla první deska.Oficiální stránky kapely : TU

Evanescence na festivalu v Brazílii

26. září 2009 v 15:34 | Mishka |  ! Aktuálně !

Ahoj lidi,
vím, že jste to už zjistili, ale chci oznámit, že opravdu budeme jedním z hlavních interpretů na jednom ze tří večerů během festivalu v Sao Paulu začátkem tohoto listopadu! Během posledního roku jsme dostali několik skvělých možností hrát na různých speciálních akcích a já jsem skoro vždycky řekla ne, protože jsem byla příliš soustředěná na nový materiál a nechtěla jsem být rozptylována (organizace každé Ev show totiž vyžaduje opravdu hodně času a příprav). ALE skládání nám nakonec šlo tak dobře, a vy, brazilští fanoušci, jste jedni z těch nejlepších a nejšílenějších, co máme, takže jsme se rozhodli jít do toho! Nebudeme zatím hrát nový materiál, půjde pouze o kolekci songů, které už znáte (nové věci přijdou po čase ) ).
Také chci, abyste věděli, že tohle není to překvapení, o kterém jsem mluvila - to je stále ještě na cestě a opravdu to BUDE něco malého nového k poslechu ..... Miluju tyhle mrňavé smajlíky. A co je sakra tohle ? Vypadá to jako duch, který snědl ramínko. NICMÉNĚ, jsem z té show opravdu vzrušená a trochu nervózní - strávila jsem tak dlouhou dobu jako svoje anonymní alter-ego! Hlavně se ale nemůžu dočkat toho pocitu, že jsem kompletně pohlcena hudbou. Miluju vás, lidi, a nemůžu se dočkat, až vás v Brazílii uvidím! Užijeme si to.
s láskou Amy

Amy má pro fanoušky malé překvapení

26. září 2009 v 15:31 | Mishka |  ! Aktuálně !

Na http://www.evthreads.com se objevilo (už je tomu nějký ten pátek 11.8.) něco, co všechny potěšilo: napsala Amy... že má pro nás malé překvapení :) A taky, že pracuje na novém materiálu s Terrym :) Takže si myslím, že můžem být happy, my fandové :)

Amy Lee v Nashiville na Lyrics and legends

26. září 2009 v 15:27 | Mishka |  Evanescence videa
Amy zpívá Bring Me to Life s klavírem a jakod doprovod jí hrají smyčce :) Moc hezké :)